Chcesz samodzielnie wymienić ekran w telefonie Motorola G10? - Zajrzyj do nas!

Na wstępie zapoznaj się z częściami do Motorola G10, wyświetlacz, ekran, głośnik i inne części do naprawy dostaniesz w naszym sklepie.

Części Motorola G10 - kliknij tutaj

Wymianę ekranu zacznij od wyłączenia urządzenia guzikiem na obudowie. Następnie wyjmij tacę na kartę SIM. Zdejmowanie tylnej obudowy w telefonie Motorola G10 zacznij od podgrzania suszarką okolicy modułu aparatu i czytnika linii papilarnych, po czym podwadź obudowę i ją zdejmij.

Po zdjęciu obudowy tylnej – odkręć zaznaczone na czerwono śrubki, odsuń czytnik linii papilarnych i zdejmij osłonkę. 

Ostrożnie podważ złącze baterii, następnie złącze czytnika linii papilarnych i wyjmij go. Kolejny etap wymiany ekranu w Motoroli G10 – to podgrzanie ekranu w miejscu instalacji baterii, ponieważ jest ona mocno wklejona w tym modelu. Ciepłe powietrze sprawi rozpuszczenie kleju i z łatwością będziesz mógł przystąpić do wyjęcia baterii.

Jeżeli dotarłeś już do tego kroku, to czas na podważenie złącza i wyjęcie przedniej kamery.

Otwórz blokadę złącza przycisku głośności i zasilania, następnie wyciągnąć koniec taśmy, pęsętą podważ i odłącz od ramy obudowy – czarny przewód.

Przed Tobą demontaż płyty głównej – zacznij od odłączenia taśmy wyświetlacza oraz złącza kabla antenowego. Poluzuj 2 śrubki na płycie głównej i ją wyciągnij z urządzenia.

Za pomocą pęsety ostrożnie podważ i wyciągnij słuchawkę z prowadnicy na górnej krawędzi modułu ekranu. Przejdź do odkręcania śrub z modułu głośnika, podważ go delikatnie i wyjmij. 

Po odłączeniu ww części – twoja Motorola G10 jest już prawie w połowie drogi do uzyskania nowego ekranu. Odłącz taśmę główną i wyjmij kabel antenowy z prowadnicy.

Pora na wyjęcie płyty USB- zacznij od odkręcenia śrubki, podważ i ją wyjmij. Następnie 

wyjmij silnik wibracyjny.

Przed Tobą za pewne jest już rozłożony na części pierwsze telefon – Motorola G10, teraz przed Tobą złożenie telefonu na nowo! Do nowego ekranu zacznij montować poszczególne części zgodnie z powyższą instrukcją. 

P.S. Skręcanie telefonu Motorola G10 zacznij od końca.

Części i możliwość wymiany wyświetlacza w Motorola G10 możesz zlecić mobilepart.pl. Usług wymiany ekranu, zbitej szybki jest możliwa w Serwis Telefonów Jędrzejów - mobilepart. 

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z ofertą np. Wymiany baterii Motorola G10 

Kategorie: PORADNIKI

Napisz komentarz

Wyszukaj...

Najnowszy post