Przesyłki wysyłamy codziennie w dniach roboczych od poniedziałku do piątku. Jeśli zamówienie zostanie złożone w dniu roboczym do godz. 15:00 może ono zostać zrealizowane jeszcze tego samego dnia lub w momencie odnotowania wpłaty na koncie.

Aby przesyłka mogła zostać nadana w dniu zamówienia do godziny 15:00 muszą zostać spełnione warunki:

  1. została zaksięgowana kwota na koncie bankowym,
  2. została wybrana płatność PAYU oraz została pozytywanie sfinalizowana,
  3. została wybrana opcja płatności za pobraniem (Kurier DPD pobranie, Kurier InPost pobranie),
  4. złożono zamówienie telefonicznie wybierając wysyłkę za pobraniem.

Metody dostawy

Kurier DPD - wysyłka tego samego dnia jeśli zamówisz do 14:00

Dostarczenie przesyłki następuje w 99% na następny dzień roboczy od jego nadania. W dniu dostarczenia przesyłki otrzymają Państwo wiadomość mail od firmy kurierskiej z numerem nadania Kurier może się z Państwem kontaktować telefonicznie w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki. Istnieje również możliwość sprawdzenia numeru kontaktowego do kuriera w celu ustalenia terminu dostawy za pośrednictwem strony www.dpd.com.pl.

Paczkomaty Inpost 24/7 - wysyłka tego samego dnia jeśli zamówisz do 15:00

Dostarczenie przesyłki do wskazanego paczkomatu następuję w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania. System poinformuje Państwa wiadomością tekstową sms lub wiadomością wysłaną na podany adres mail o możliwym odbiorze przesyłki.

Kurier InPost - wysyłka tego samego dnia jeśli zamówisz do 15:00

Dostarczenie przesyłki następuje w 99% na następny dzień roboczy od jego nadania. W dniu dostarczenia przesyłki otrzymają Państwo wiadomość mail od firmy kurierskiej z numerem nadania. Kurier może się z Państwem kontaktować telefonicznie w celu ustalenia godziny dostarczenia paczki.